Kronika osudu – Hadí královna e-book (ePub, mobi, pdf)

199 Kč
Skladem

Anotace knihy

Na severu, v království zvaném Katerilie, žije ve vesnici Sella sedmnáctiletá dívka Lilien, jež získala dar dorozumívat se ve své mysli s hady. Stala se tak další Hadí královnou a hadi díky tomu poslechnou každý její rozkaz. Ale takovéto nadání nahání ostatním vesničanům strach. Ona však není tím, čeho by se měli bát. V temnotě noci se skrývá jiné nebezpečí, které už několik měsíců sužuje zdejší obyvatele.

A jak do toho všeho zapadá dávné proroctví? Jaké tajemství před Lilien skrývá Tomas, mladík, který se do dívky zamiloval? Kdo je bojovník Rugguer a jaký úkol má splnit čarodějka Kemyr a žoldák Derl? 

Nad tím vším jako sekera kata visí hrozba blížící se války. Tu však nemůže Rada starších, vládnoucí Izufirskému údolí, ignorovat. Mění tedy svá původní rozhodnutí, která se velice dotknou života Hadí královny – Lilien.

Ukázku z knihy naleznete ZDE.

Tištěnou knihu pořídíte ZDE.

Po zaplacení objednávky Vám obratem dorazí email, kde si knihu můžete stáhnout do vašeho zařízení v EPUB, MOBI nebo PDF formátu.

Poznámka: Pokud pořizujete jen tento produkt, jako poštovné vyberte jakékoli poštovné "osobní odběr" za 0 Kč.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
podpis a věnování
Podpis a věnování od autorky
Do knihy Vám ráda napíšu věnování a přidám podpis. :-)
Vyrobeno s láskou v ČR
Vyrobeno s láskou v ČR

Detailní popis produktu

Název knihy: Kronika osudu – Hadí královna
Žánr: Fantasy, Literatura česká, Young Adult
Počet stran: 460
Jazyk vydání: český
Formát knihy: e-book ve formátu EPUB a MOBI
ISBN: 978-80-11-03073-5 (ePub)
ISBN:
978-80-11-03074-2 (mobi)


Text © Mgr. Zuzana Štorková 2022
Ilustrace obálky © Mgr. Kateřina Vodičková 2022
Grafická úprava obálky © Mgr. Pavla Holomková, MBA 2022
Jazyková korektura © Mgr. Michaela Haasová 2022

O autorce

Zuzana Štorková vyrostla v Pardubickém kraji v malé vesničce Jeníkov. Od dětství se věnuje skautingu, který jí dal řadu zkušeností. Díky tomu pochopila, co by v životě chtěla dělat. Vystudovala speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě se zaměřením na psychopedii a etopedii. Nyní žije v Brně, kde už třetím rokem pracuje jako vychovatelka v dětském domově. Ve svém volném čase se kromě psaní vlastní knihy věnuje čtení fantasy a romantických příběhů. Také velice ráda navštěvuje cizí země a objevuje jejich kulturu.